Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

      
Nové

E-flite Habu SS Super Sport 70mm EDF Jet PNP

7 433,00 Kč
Běžná cena
7799 Kč
S DPH
Zcela nová verze úspěšného modelu jetu na elektro dmychadlo 70mm (EDF) Habu SS Sport SAFE Basic. Je snadno ovladatelný a vysoce výkonný model pro nadšence proudových strojů. Nainstalováno dmychadlo s motorem, regulátor a serva.
Na dotaz

EFL0975
E-Flite

Popis

Zcela nová verze úspěšného modelu jetu na elektro dmychadlo 70mm (EDF) Habu SS Sport SAFE Basic. Je snadno ovladatelný a vysoce výkonný model pro nadšence proudových strojů. Nainstalováno dmychadlo s motorem, regulátor a serva.

Habu SS nabízí stejnou neuvěřitelnou ovladatelnost a výkon při nízkých rychlostech jako Habu STS, ale obsahuje aktualizace a vylepšení pro větší akrobatické schopnosti, vyšší rychlosti a téměř neomezený vertikální výkon. Speciálně vyladěný střídavý motor a 70mm 10-listý rotor jsou kompatibilní s LiPol bateriemi 4S až 6S bez nutnosti jakéhokoli nastavení. Nainstalovaný napájecí systém poskytuje spoustu rychlosti a tahu s oblíbenými bateriemi 4S 3200 mAh, přidanou výdrž s bateriemi 5S nebo téměř neomezený vertikální výkon a rychlost až 160 km/hod s bateriemi 6S 4000 mAh! S bateriemi Smart může exkluzivní 70A regulátor Spektrum™ Avian™ Smart Lite poskytovat řadu telemetrických dat systému v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, celkového napětí baterie a dalších prostřednictvím kompatibilních přijímačů Spektrum s telemetrií a vysílačů vybavených Spektrum AirWare™.

Model je z tuhé, lehké a pevné hmoty EPO a je kompozitem vyztužený a zesílený, aby zvládl přidanou rychlost a akrobatické schopnosti hned po vybalení. Pevný podvozek je vybaven koly a pneumatikami s menším průměrem pro uhlazenější vzhled a menší odpor. Široký rozchod a řiditelné přední kolo usnadňuje pojíždění, vzlétání a přistání na zpevněných, hliněných a krátce střižených travnatých površích – nebo můžete nainstalovat větší kola z Habu STS, abyste mohli létat z hustší trávy a horších povrchů. Můžete také odstranit podvozek pro dosažení větší rychlosti a vertikálního výkonu snadným startem z ruky a přistáním na břicho na trávě. Nejlepší ze všeho je, že Habu SS 70mm EDF se montuje rychle a snadno bez lepidla nebo speciálních nástrojů – takže můžete být připraveni k letu za velmi krátkou dobu.

Vlastnosti modelu Habu SS Sport
 • Speciálně vyladěný motor a 70mm 10listé dmychadlo kompatibilní se 4S až 6S bateriemi
 • 5 ks nainstalovaných serv s kabeláží
 • Regulátor 70A Spektrum™ Avian™ Smart Lite
 • Nainstalujte volitelnou baterii 4S - 6S 3200-4000 mAh pro větší výkon
 • 3-kolý podvozek pro provoz z různých povrchů včetně trávy
 • Rychlá a snadná montáž - není třeba lepidla ani speciálních nástrojů
 • Lehká, ale pevná a odolná kompozitní konstrukce EPO
Technologie SMART

Habu SS 70mm EDF je vybaven exkluzivním regulátorem Spektrum™ Avian™ Smart Lite, který může poskytovat řadu telemetrických dat, souvisejících s energetickým systémem v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších – s bateriemi Smart i běžnými LiPol bateriemi – prostřednictvím kompatibilních přijímačůSpektrum s telemetrií a vysílačů vybavených Spektrum AirWare™ (včetně DX6e a 8e, DX6 G2/3 a 8 G2, DX9, NX6, 8 a 10, iX12, iX20 a dalších).

Vysoký výkon pohonné jednotky

V modelu je nainstalováno dmychadlo s 10-lopatkovým rotorem o průměru 70 mm a střídavým motorem 2847 2400ot/V 6P, který poskytuje dostatek tahu s 4S LiPol baterií nebo ještě vyšší výkon a rychlost s volitelnou 4S LiPol baterií bez toho, aby bylo potřeba provádět jakékoliv nastavení.

Výborné letové vlastnosti

Modely letadel s elektro dmychadly většinou létají vyššími rychlostmi a jejich ovladatelnost při nízkých rychlostech je horší. Jedinečný a optimalizovaný design draku Habu SS zlepšuje ovladatelnost při nízké rychlosti, díky čemuž je jedním z nejsnadněji létajících proudových letounů.

Pevnější konstrukce

Lehká, ale tuhá konstrukce draku modelu z EPO vyztuženého kompozitem byla zesílena tak, aby zvládla větší výkony, vyšší rychlosti a akrobacii s vyššími násobky.

3-kolý podvozek

Pro bezpečné starty a přistání je ideální 3-kolý podvozek, který snadno drží směr, je stabilní a díky řízené příďové noze skvěle ovladatelný při pojíždění. S modelem lze vzlétat i na udržované travnaté ploše. Díky menšímu průřezu koleček má model menší odpor a dosahuje vyšší rychlosti letu.

Snadná montáž

Habu SS 70mm Sport EDF je dodáván s hotovými komponenty, jako je trup, křídlo, ocasní plochy apod. Tyto díly mají hotové zbarvení a kompletní osazení všemi součástmi a elektronikou. Sestaví se pouze tyto základní díly pomocí několika málo šroubů a než nabijete baterii, budete připraveni k letu.

Parametry

Druh stavebnicePNP
KonstrukceEPO
Náročnost pilotážeMírně pokročilí
TypJet EDF
Rozpětí1033 mm
Délka1140 mm
Letová hmotnost1290 g - 1594 g
Elektro pohon70mm EDF, 2847–2400 6-P

Videa

Video

Na dotaz

EFL0975
E-Flite

DoporučenéProdukty

PodobnéProdukty

2 dalších produktů ve stejné kategorii: